ADATA
Väline kõvaketas ADATA HV300, 2 TB, USB 3.2 Gen 1, must
Laos
🚚 Kohale 1–3 tööpäeva · tarne alates 2.99 €
- Maht2000
- Suurus2.5
- USB versioon3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- Toide USB-stUSB
- Kaal139.8 g
146 €koos KM
- 🚚 Tarne 1–3 tööpäeva üle Eesti
- 🛡️ Ametlik garantii
- 🔒 Turvaline maksmine
- ↩️ 14 päeva tagastusõigus
Kirjeldus
ADATA HV300 on õhuke väline kõvaketas, mis libiseb kergesti portfelli või seljakoti taskusse: 2 TB mudel on vaid 10,3 mm paksune. Põrutusandur peatab löögi korral ketta töö ja jätkab, kui oht on möödas – nii on vähem vigu ja vigaseid sektoreid.
Kujundus: läikiv esipaneel ja tekstuuriga raam.
- Maht. 2 TB
- Formaat. 2,5″
- Liides. USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- Toide. USB kaudu
- Mõõdud. 125,7 × 80,5 × 10,3 mm
- Kaal. 139,8 g
- Värv. must
- Tootekood. AHV300-2TU31-CBK
- Garantii. 36 kuud
Tehnilised andmed
| Tootja | ADATA |
|---|---|
| Maht | 2000 |
| Suurus | 2.5 |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Toide USB-st | USB |
| Kaal | 139.8 g |
| Värv | Must |
| Garantii | 36 kuud |
| EAN | 4713218465016 |